roxy

Catering

Slovo „catering“ označuje špecifický typ služby zákazníkom, kde väčšinou ide o poskytovanie služieb gastronomického charakteru. Catering má mnoho foriem - od jednoduchého občerstvenia cez zložitejšie bankety s choreografiou obsluhy až po rôzne spoločenské akcie pre významných hostí, ktoré si vyžadujú protokolárnu obsluhu. Najčastejšie sa realizuje na ľubovoľnom mieste a v ľubovoľnom čase podľa špecifických požiadavok klienta. Cateringová firma tak musí zabezpečiť všetko od inventáru, cez personál až po záverečné upratovanie. Niektoré firmy dokážu klientovi ponúknuť aj služby s organizovaním zábavy, sprievodných programov a umelcov. Aj preto sa často komlexný program označuje „event“ t.j. spojenie gastronómie a zábavy. My pre Vás dokážeme zrealižovať akúkoľvek akciu, od jednoduchého občerstvenia, raňajok alebo servírovanej večere pre úzky okruh osôb, až po banket so zložitou obsluhou pre viac ako 2000 osôb.

Prvotný impulz prichádza od klienta, ktorý nás osloví s jeho predstavou na event. Táto predstava niekedy ani nemusí byť konkrétna, dlhoročné skúsenosti nás naučili poradiť, usmerniť a viesť klienta k požadovanému výsledku. Nasledovným krokom od nás je vytvorenie ponuky, ktorá prechádza pripomienkovaním ku schváleniu. V prípade záujmu vieme pripraviť aj degustáciu pokrmov, ktoré budú na samotnom evente podávané.

Po našej vlastnej príprave prichádza samotný event, ktorý je vždy natoľko jedinečný, že si ho musíte s nami zažiť.

Avšak veľmi dôležitou zložkou je ešte logistická časť, keď vám caterer musí poskytnúť dokonale zvládnutý servis, rýchle dodanie tovaru ale taktiež aj rýchly odvoz, aby bolo čo najviac elimonované zaťaženie klienta a dosiahli sme celkovú spokojnosť.