roxy

Office Catering

Veľmi často využívaná služba mnohými spoločnosťami, ktoré potrebujú rýchle a kvalitné občerstvenie alebo aj kompletné menu, ktoré dokážeme zabezpečiť v akomkoľvek prostredí kancelárii alebo zasadačiek. Ponuka má široké využitie napr. už ráno pred stretnutím na uvítanie vašich hostí, či zabezpečenie coffe-breakov nielen klasickými chlebíčkami, ale možno využiť aj zaujímavé plnené pečivá, mini raňajky alebo brunch. Pokiaľ uprednostníte aj obed vo vlastných priestoroch, za krátky čas môžme servírovať komplené menu, ktoré s nami môžte konzultovať a zaujať tak biznis partnerov kvalitnou gastronómiou.

Ponuku možno využiť aj pri seminároch, konferenciách alebo menších mítingoch. Samotnou veľkou výhodou je samotná flexibilita tohto cateringu, keďže často ide o menší počet osôb, stačí nám zadanie objednávky do 24 hodín pred požadovaným cateringom.

Momentálne ponúkame na výber pre lepšiu a praktickejšiu orientáciu 3 druhy coffe-breakov a 3 obedové balíčky, ktoré si môžte samozrejme kombinovať a upravovať s nami podľa špecifických predstáv a potrieb.

Ponukou môžete zabezpečiť:

  • Mítingy
  • Semináre
  • Coffee breaks
  • Konferencie

Viac informácií