roxy

O nás

Nechajte sa sladko prekvapiť, vynikajúcou kvalitou jedál a nápojov, špičkovým servisom a profesionálnou obsluhou! Pomôžeme Vám s realizáciou recepcie, párty, vianočného večierku, plesu alebo akéhokoľvek iného podujatia.

Kto sme

Už od roku 2003 poskytujeme najštýlovejšie cateringové služby používaním kvalitných surovín a dodržiavaním najnovších kulinárskych trendov. Snažíme sa zamestnávať kuchárov s odbornými skúsenosťami, ktoré zbierali často po mnohých kútoch sveta, aby ich vám mohli prezentovať v priestore, ktorý si vy sami zvolíte.

Vízia

V súčasnosti sa po tvrdej práci nachádzame medzi lídrami na našom trhu v oblasti cateringu. Víziou pre nás je udžať si túto pozíciu hlavne v spojení so spokojnosťou našich hostí.

Profesionalita

Ponúkame odbornosť a kvalitné cateringové služby. Naši zákazníci vedia, že im vždy ponúkneme poctivý prístup a môžu sa na nás plne spoľahnúť. Skúsenosti z minulosti, ktoré máme nás naučili zostaviť ponuku na akúkoľvek príležitosť. Snažíme sa ponúknuť dokonalý kompletný koncept klientovi tým, že mu venujeme dosť času počúvaním žiadostí a očakávaní, aby následne mohli byť hostia na evente dokonale očarení.