roxy

Produkcia

Celkovú produkciu eventov zabezpečujeme podľa zadania klienta. V súčasnosti máme skúsenosti s organizovaním vo vlastnej réžii, ale spolupracujeme aj s mnohými slovenskými produkčnými domami. Naším hlavným produkčným partnerom je agentúra Bubble www.bubble.sk.

Ako komplexná cateringová spoločnosť pre vás zabezpečíme aj organizáciu svadby, v spolupráci so svadobnou agentúrou KASOLINA www.kasolina.sk.

Cateringové služby ovplyvňuje vo veľkej miere aj výber správnej lokácie pre event, preto často poskytujeme poradenstvo pri výbere priestorov a následnej práci na samotnom priestore, napr. v spolupráci s profesionálnymi floristami, dekoratérmi alebo interiérovým arhitektom. Pre potreby klienta vieme zabezepčiť aj prípadnú vizualizáciu priestorového riešenia.

V rámci externej spolupráce vám zabezpečíme profesionálne ozvučenie a celkovú audio a video produkciu podľa požiadaviek a taktiež aj samotné umelecké vystúpenia, moderátorov, či tanečné skupiny.

Každý event sa snažíme doplniť aj o vhodné kvetinové dekorácie a kompletné dekorácie priestorov. V náväznosti na typ podujatia ponúkame aj grafické a tlačiarenské služby, napr. pozvánky, menu, propagačné materiály, fotografa na komplexnú spoluprácu a mnohé iné služby počas vašich eventov.